دستگاه تقویت كننده موبایل

آیا می دانید ضعف پوشش موبایل داخل ساختمانها و همچنین فضاهای باز بخوبی قابل حل است ؟ آیا میدانید چرا موبایل شما آنتن كامل می دهد ولی صدا قطع و وصل و یا كاملاً قطع می گردد ؟ اگر فكر می كنید مشكلات شما با گسترش شبكه موبایل در شهر بهبود می یابد ؟ اشتباه می كنید !


تقویت كننده موبایل برای مناطقی كه سیگنالهای موبایل ضعیف بوده و در متراژهای بسیار بالا  نیز مورد استفاده قرارمی‌گیرد.

و بسیار كاربردی و همراه با آنتن هوای و داخلی می‌باشد.

 

در سطح كشور ما مكانهایی وجود دارند كه به جهت موقعیت جغرافیایی، امواج تلفن همراه در آنها با دشواری دریافت می گردد و یا بعضی از مشتركین از آنتن دهی ضعیف شبكه تلفن همراه ناراضی می باشند و هنگام استفاده از آن در مكانهایی كه امواج تلفن همراه به راحتی دریافت نمیشود دچار مشكل می شوند.


Signal Repeater، یك تقویت كننده بسیار قوی امواج تلفن همراه است كه در تمامی مكانهایی كه آنتن دهی تلفن همراه ضعیف باشد، كاركرد بسیار دقیق و چاره سازی دارد و قادر است تحت ضعیف ترین شرایط آنتن دهی، امواج تلفن همراه را دریافت نموده و كاملا تقویت نماید.

با پیشرفت مخابرات سلولی و افزایش ضریب نفوذ تلفن همراه در كشور و بالطبع افزایش ترافیك مكالمات، اپراتورهای تلفن همراه مجبور به توسعه ایستگاه های BTS  خود هستند. بدین منظور لازم است تا سطح سیگنال و نیز ارتفاع آنتن در ایستگاه های موجود كاهش یابد. این امر موجب می‌شود نفوذ پذیری سیگنال در ساختمانها كاهش یافته و پوشش سیگنال به مرور زمان موضعی تر ‌شود. علاوه بر این كاهش ارتقاع آنتن های BTS سبب ضعف سیگنال دریافتی در ساختمان های بلند می شود. برای بر طرف كردن این معضل و بهبود كیفیت مكالمات استفاده از تقویت‌ كننده تلفن همراه در مكان هایی كه امواج فرستنده زمینی (BTS) ضعیف است و یا اصلا" موجود نمی باشد مانند كارخانه‌ها، تونل‌ها، زیرزمین ساختمانها و سایر مناطقی كه در محدوده ضعف سیگنال قرار گرفته‌اند چه در داخل ساختمان و چه در فضای باز یك راه‌حل كاربردی و مناسب است.

http://www.soroushtelecom.net/images/AT-6200.JPG

ویژگی ها :1- این دستگاه امكان تقویت امواج تلفن همراه و تعامل به طور همزمان با چندین اپراتور شبكه تلفن همراه را دارد. 2- قابلیت رله كردن باند كامل فركانس. 3- ابعاد كوچك دستگاه به شما امكان نصب و راه اندازی آسان می دهد. 4- دوام بالا در شرایط آب و هوایی دشوار. 5- امكان كنترل توان خروجی بصورت اتوماتیك را دارا می باشد. 6- اقتصادی ترین روش برای پوشش كامل امواج تلفن همراه در مساحت های مختلف. 7- جنس بدنه از آلومینیم مقاوم بوده و با استحكام و مقاومت بالا می باشد

http://www.soroushtelecom.net/images/yagi.JPG

اماكن قابل بهره برداری : سازمانها - ادارات و مراكز دولتی - هتلها و مراكز اقامتی - كارخانجات داخل و خارج از شهر - مجتمع های مسكونی و تجاری - طبقات زیرزمین ساختمانها - اماكن ورزشی و استخرهای سرپوشیده - وبلـاهای خارج از شهر - پاركینگ ها - تونل ها - مترو - جاده ها و ...

قیمت كامل دستگاه:350000تومان

ابتدا محصول را دریافت سپس هزینه آن را در درب منزل پرداخت نمایید

جهت خرید نقدی و یا مشاوره تماس بگیرید.

تلفن های تماس : 09118506072-09352191655

آذرمنش